O firmie

Profil firmy

O firmie

Firma Z+M Service Sp. z o.o. powstała  w 2013 roku, jako część Grupy Holdingowej Z+M Group z siedzibą w Czechach. 

Holding Z+M Group działa na rynku czeskim od 2000 roku. Z małej firmy, zajmującej się przede wszyskim produkcją zamiennych tonerów i tuszy do drukarek, rozrosła się do jednego z wiodących graczy na rynku kompleksowych rozwiązań druku w Republice Czeskiej. W ciągu paru lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku oraz trafiła do czołówki rozwiązań na rynku czeskim i słowackim.

Zajmujemy się zapewnianiem usług i dostawą produktów w dziedzinie druku. Od wielu lat jesteśmy specjalistami w produkcji alternatywnych i renomowanych kartridżów, ciągle zdobywając nowe doświadczenia w tej dziedzinie. Obecnie nasza firma zaliczana jest do największych producentów materiałów eksploatacyjnych w Republice Czeskiej i na Słowacji. Wychodząc na przeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu w sektorze druku, postanowiliśmy naszym klientom zapewniać także usługi - uzupełniamy materiały eksploatacyjne, zapewniamy serwis maszyn u klienta jak i dostawę urządzeń drukujących.

Kompleksowe usługi projektujemy w oparciu o takie rodzaje maszyn i materiałów eksploatacyjnych, do których jesteśmy osobiście przekonani. Naszą ofertę budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zapewniające rozwiązania na bazie produktów najważniejszej jakości. W odpowiedzi na pozytywne opinie naszych klientów, postanowiliśmy kontynuować nasze działania w kierunku kompletnej opieki z zakresu druku. Przez kompletność rozumiemy wszystko to, co w jakikolwiek sposób związane jest z drukiem. Oferujemy naszym klientom urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, od tych najmniejszych, po najbardziej zaawansowane z jakimi można spotkać się na rynku. Dostarczamy materiały eksploatacyjne i świadczymy pomoc techniczną z zakresu obsługi i wdrażania nowych produktów.

Outsourcing usług z dziedziny druku to nie jedyna mocna strona naszej firmy. Aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów, działamy w wielu sektorach, w porozumieniu z wieloma partnerami w branży. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy usługi i dostarczamy produkty także z zakresu zaplecza biurowego. Zaopatrujemy firmy w materiały biurowe oraz BHP, świadczymy usługi bezpiecznego przechowywania i niszczenia danych. Pomagamy we wdrażaniu nowoczesnej infrastruktury tele-informatycznej.

Nasz zespół

ZARZĄD


 • Martin Bednář
 • dyrektor wykonawczy

DZIAŁ HANDLOWY


Referencje

Do naszych kontrahentów należy ponad 1500 klientów z różnych dziedzin z Republiki Czeskiej, Słowacji, Polski, Niemiec i z niektórych innych krajów.

Pokaż referencje

 • Vistula Group
 • Hart
 • Abra meble
 • Magneti Marelli
 • TRW
 • Neonet
 • Totolotek
 • CarTec Group
 • Vision Express
 • Česká pošta
 • Ministerstvo obrany České republiky
 • Ministerstvo Vnitra České republiky
 • Tipsport a.s.
 • Innogy
 • i wiele innych

Certyfikaty i środowisko naturalne

Certyfikaty

Posiadamy wiele certyfikatów, gwarantujących najwyższą jakość świadczonych usług przez naszą firmę

Norma ISO 9001 specyfikuje wymagania systemu zarządzania dotyczącego renowacji, produkcji oraz sprzedaży kaset tonerowych i atramentowych do urządzeń drukujących i kopiujących oraz sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń drukujących i kopiujących.

Certyfikat systemu zarządzania jakością (dokument PDF) CZ (EN)

Norma ISO 14001 specyfikuje wymagania systemu zarządzania środowiskowego dotyczącego renowacji, produkcji oraz sprzedaży kaset tonerowych i atramentowych do urządzeń drukujących i kopiujących oraz sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń drukujących i kopiujących.

Certyfikat zarządzania środowiskowego 14001 (dokument PDF) CZ (EN)

Środowisko naturalne

Nikomu z nas nie powinno być obojętne środowisko, w którym żyjemy i w którym będą żyć nasze dzieci. Odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego możemy pokazać między innymi przez to, jakie produkty kupujemy i co z nimi zrobimy, kiedy przestaną nam już służyć.

Dlatego zapewniamy dla Ciebie:

 • Zbiór i skup pustych kaset tonerowych
 • Sortowanie pojedynczych części
 • Ekologiczną likwidację kaset i ich części


Likwidacja ekologiczna

Chociaż w wypadku drukarek i innych urządzeń elektronicznych stało się już powszechną praktyką, że oddajemy użyte urządzenia w miejscach zbioru, w wypadku kaset w większości przypadków jeszcze tak nie jest. Firmom, które kupują wyłącznie kasety oryginalne, oferujemy skup i zbiór użytych kaset, które poddajemy recyklingu albo ekologicznie likwidujemy.

Recykling i skup pustych kaset

Dalsze możliwości, jak znacząco przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, to kupno kaset po renowacji. Wszelkie kasety można poddać recyklingu, podczas renowacji wymieniane tylko te części, które już nie mogą zagwarantować 100% jakości druku. Każda kaseta może być więc użyta wiele razy, co znacznie zmniejsza potrzebę finansów i materiału do ich produkcji i likwidacji.
Poprzez dostarczanie pustych kaset i skup kaset alternatywnych znacząco przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego.